Výroba:

Po objednání a přijetí platby započne výroba Vámi zvoleného šperku. Výroba trvá od 1 do 14 dnů (v případě nutnosti rychlejšího dodání mě prosím kontaktujte). Jakmile je šperk vyroben, obdržíte na email fotky na schválení, zda je vše v pořádku.

Doprava:

PPL– doručení na adresu. Většinou následující pracovní den po odeslání. O doručení budete informováni prostřednictvím SMS.

Zásilkovnadoručení na výdejní místo vetšinou následující pracovní den. O doručení budete informováni prostřednictvím SMS.

Platba:

  1. Převodem na účet: 2701942200/2010; Variabilní symbol: číslo objednávky. Všechny informace, včetně platebních údajů obdržíte emailem po dokončení objednávky.
  2. Online platba kartou: Online platby zajišťuje platební brána ComGate https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana . Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Průběh platby kartou: do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Kontakty na platební společnost

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267