Mujprsten.cz není nadnárodní firma s tisíci zaměstnanci a obratem v řádu miliard korun. Ani nevychrlím tisíce kusů výrobku denně a neposílám je do celého světa. Je to firma, čítající jednoho člověka – mně. A toto má své nesporné výhody.

Díky tomu mýma rukama projde naprosto každý vyrobený kus. Každý jednotlivý šperk sám pečlivě vyrábím a kontroluji. Udržuji standard kvality a neprodám nic, pokud s tím sám nejsem spokojen. Každý člověk, který si z mé stránky něco koupí, není jen další číslo objednávky, neodepisuje Vám na dotazy robot, nemusíte volat na infolinku, ale vše řešíte přímo se mnou a díky tomu všemu si můžu dovolit osobnější přístup, vyjít Vám vstříc a vyhovět vašim specifickým požadavkům.

K tomu všemu je samozřejmě zapotřebí pár důležitých věcí –
poctivá práce, pečlivost, šikovné ruce a k tomu špetka kreativity. Neskromně věřím, že tyto požadavky alespoň částečně splňuji a stále se snažím zlepšovat :-).

Hard work hands

Ruce na obrázku jsou mé ruce. Jsou to ruce, které možná právě Vám už něco vyrobily, nebo teprve vyrobí a je nad slunce jasné, že to budete vlastnit jen vy, jelikož každý kus je jedinečný stejně jako jeho majitel/ka. Jak je psáno na úvodní stránce – můj prsten, můj originál.

Přeji Vám hezký den 🙂

Categories: Novinky

Jan Šmejkal

Majitel stránky mujprsten.cz, tvůrce šperků.

0 Comments

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *